Intro
Brak pluginu. www.adobe.com/flash
Kamienica Skalskiego
Piwnice

Obecnie w piwnicach znajdują się pomieszczenia restauracji "Siedem Grzechów", charakteryzujące się wspaniałą staropolską stylizacją z ceglanymi łukami, granitowymi i bazaltowymi płytami na posadzkach oraz szlachetnie barwionymi tynkami.

Parter

157m2 reprezentacyjnej powierzchni z ogromną, bogato zdobioną salą ekspozycyjną. Wyjątkowość wnętrz podkreślają najwyższej klasy wykończenia, z zastosowaniem sztukaterii, tynków szlachetnych i posadzek z polerowanego kamienia. W zewnętrznych, machoniowych witrynach umieszczono zespolone szyby "bezpieczne", zapewniając tym samym dodatowy komfort i poczucie pewności osobom przebywającym w pomieszczeniu.

I Piętro

Na 165 m2 powierzchni zlokalizowano: dużą i małą salę ekspozycyjną, pomieszczenie ekspozycyjno-biurowe, pomieszczenie na komputer, hall, zespół dwóch toalet. W salach podłogi wykonano jako połączenie granitu i luksusowej klepki typu pałacowego. Wyjątkowy charakter wnętrz podkreślają szlachetne tynki ze sztukateriami, dębowe drzwi i okna z szybami kryształowymi szlifowanymi oraz liczne architektoniczne detale kamieniarskie. Niecodzienną, a zarazem ciepłą i przyjazną atmosferę tego miejsca podgrzewa dodatkowo marmurowy kominek, znajdujący się w dużej sali ekspozycyjnej.

II Piętro

Układ i standard pomieszczeń jak na I Piętrze. Łączna powierzchnia użytkowa wynosi 168m2.

III Piętro

Układ i standard pomieszczeń jak na I Piętrze. Łączna powierzchnia użytkowa wynosi 171m2.

Apartament

Na 220m2 powierzchni mieści się dwupoziomowy apartament z antresolami, wykończony przy użyciu wyjątkowych, sprowadzanych na zamówienie materiałów, nadających tej niezwykłej przestrzeni indywidualny styl i charakter. W apartamencie znajdują się m.in.: ogromny salon z marmurowym kominkiem, 2 łazienki i kuchnia (wyposażone w sprzęt najwyższej klasy), 3 sypialnie, ogród zimowy przeszklony z fontanną, pomieszczenia gospodarcze, zabudowane szafy wnękowe. Całości dopełnia duży taras z panoramicznym widokiem Warszawy a od frontu balkon w widokiem na Starówkę i Wisłę.

Relax-Foto © 2007
created by MjuStudio